Ahoj, já jsem Roman

SVATEBNÍ KAMERAMAN

Videozáznam z celého svatebního dne je citlivě natočen a následně sestříhán do krásného dějového filmu. Mám zodpovědný a individuální přístup ke každé svatbě a proto na schůzce před svatebním dnem domluvíme a projednáme podrobnosti, časový harmonogram svatebního dne a navíc Vám můžu posloužit radami a poznatky, které se opírají o dlouholeté zkušenosti.

 

Nepoužívám žádné kýčovité efekty, které by působily rušivě a znehodnocovaly by tak celkový děj svatby. Snažím se držet zásady – co nejméně při natáčení narušovat průběh svatebního dne. Jsem toho názoru, že na svatbě nejste Vy kvůli kameramanovi, ale svatební kameraman kvůli Vám. Nikomu nevnucuji žádné scénáře nebo pokyny co má dělat, jak se má tvářit a kam se má postavit.

 

Pokud se rozhodnete pro využití mých služeb, berte mě prosím jako přítele o kterého se můžete během svatebního dne opřít. Rád Vám poradím, pomůžu a zkrátka si užiju den s vámi. Chci abyste mi odkryli Vaše nejskrytější emoce, které máte jeden vůči druhému. Jedině tak dokážu zaznamenat film, který Vás zahřeje u srdce.

MOJE PRÁCE